Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostepności
Deklaracja dostepności
Reset
Reset

Zakończenie roku w zerówkach

W tym roku zakończenie pobytu sześciolatków w przedszkolu nie obyło się bez łez i wzruszenia. Obie grupy przygotowały piętne pokazy a rodzice wzruszeni i dumni z pociech mogli oglądąć oststnie występy dzieci na "przedszkolnych deskach".

 

Dziękujemy za czas współnej pracy i zabawy, za chwile wesołe i czasem smutne, za możliwość dzielenia się swoją pasją i zaangażowaniem.

 

Przyszłym pierwszoklasistom życzymy, aby dalszej Waszej edukacji nadal towarzyszyła zabawa, uśmiech i zadowolenie – nawet z najmniejszych sukcesów. To, czego nauczyliście się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena Waszej pracy. To niezatarte wspomnienia Waszego dzieciństwa  – ważne, a może nawet najważniejsze. Życząc Wam powodzenia w szkole, życzymy, abyście pozostały takie, jakie jesteście.

 

Gratulujemy Rodzicom wspaniałych i zdolnych dzieci oraz zyczymy dużo wytrwałośi i cierpliwości w dalszym towarzyszeniu dzieciom w kolejnych etapach edukacji.

Data dodania: 2024-06-21 14:17:43
Data edycji: 2024-07-03 13:07:21
Ilość wyświetleń: 130
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej