Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostepności
Deklaracja dostepności
Reset
Reset

Wakacje 2021

Wakacje 2021

Szanowni Państwo.

Informujemy, że w miesiącu lipcu będą działały 4 grupy. W związku z tym dzieci będą dzielone pod względem wiekowym a panie nauczycielki będą pracowały w zmienionej konfiguracji.  
 
W pierwszej grupie - Biedronki pomimo czasu wakacyjnego będzie się odbywało leżakowanie dla najmłodszych dzieci. Po pierwszych dniach upałów zaobserwowałyśmy, że mała drzemka w ciągu dnia dzieciom bardzo się przydaje.
 
Przy tej okazji serdecznie dziękujemy za miniony rok. Mimo trudnego czasu i niepewności związanych z sytuacją covidową, uważamy rok szkolny 2020/2021 za udany. 
 
Dziękujemy za pomoc w realizacji zadań przedszkola, szczególnie tych związanych z wytycznymi Sanepidu. Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie spokojniejszy, bo i my nabyliśmy już pewne nawyki. A nowe doświadczenia związane z pandemią otworzyły nas na nowe możliwości i pozwoliły spojrzeć na stabilne dotychczas sytuacje z innej strony. 
 
Życzymy wszystkim udanego odpoczynku, dystansu od codziennych trudów i szczęśliwego czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi.
 
Do zobaczenia we wrześniu :)
Data dodania: 2021-06-30 11:05:22
Data edycji: 2021-06-30 11:06:42
Ilość wyświetleń: 495
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej