Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Festyn rodzinny AHOJ PRZYGODO

Festyn rodzinny AHOJ PRZYGODO

Festyn Rodzinny za nami. Dzięki dobrej pogodzie i licznym atrakcjom wszystcy bardzo dobrze bawili się na imprezie. Dzieci i rodzice mieli mozliwość wzięcia udziału w grze miejskiej i zadaniach spotrowych. Były kolorowe balony i malowanie twarzy. Chętne osoby miały możliwość zrobienia rodzinnego zdjęcia w letniej scenerii. największa atrakca były zwierzęta, koza i baranek. Dzięki nim dzieci miały możliwosc swobodnej z nimi zabawy. 

Festyn nie mógł także obyć się bez kawiarenki i ciepłej grochówkik które cieszyły sie bardzo dużym powodzeniem. Grochówkę przygotowały nasze panie kucharki.

Podczas imprezy odbyły sie także występy dzieci z wszytskich grup. Dzieci wykonały wesłe tańce i piosenki.

Ciekawą atrakcją był również konkurs kapeluszowy na 'Morskie nakrycie głowy". Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały wspaniałe prace, każda była inna, oryginalna. Jury konkursu nie miało wyjścia, wszyscy zajęli pierwsze miejsce:

Marceli Ruchniewicz, Staś Czajkowski, Lila Papierowska, Emilka Lubaś, Piotuś Żebro, Filip Cherek, Mikołaj Jakubowski i Martyna Duraj. 

Wszytskie dzieci otrzymały upominki i dyplomy. Gratulujemy pomysłów, kreatywności i wytrwałości w przygotowaniu wspaniałych prac.

 

Dziękujemy za pomoc w organizacji fetsynu Radzie Rodziców za opłacenie wizyty zwierząt, Państu Dadełło i Kołodziejczyk za organizację upominków dla wszytskich dzieci oraz wszystkim rodzicom, którzy doposarzyli festynową kawiarenkę.

Podczas festynu udało sie zebrać 2.422,30 zł, które zostaną wykorzytsane na doposarzenie przedszkolnego placu zabaw. Dzękujemy bardzo

Mamy nadzieję, że kolejne festyny będa równie atrakcjyjne i wesołe

 

Data dodania: 2022-06-13 14:32:18
Data edycji: 2022-06-13 14:42:11
Ilość wyświetleń: 176
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej