Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

UWAGA - zmiana dotycząca liczby dzieci w grupach

UWAGA - zmiana dotycząca liczby dzieci w grupach

Drodzy Rodzice.

 

W naszym przedszkolu, w czasie trwania epidemii, wypełniając zalecenia GIS oraz mając na uwadze trwający remont  w sierpniu otwarte są  tylko dwie grupy, po 25 dzieci (zwiększona liczba dzieci w grupie od  2 lipca 2020r.). W lipcu przedszkole jest zamknięte.

 

Dlatego w dalszym ciągu kryterium zapisania dziecka do przedszkola w sierpniu jest czynna parca zawodowa rodzicow/rodzica (oboje rodziców/rodzic samotnie wychowujący pracują/pracuje - wykonują pracę na terenie jednostki organizacyjnej swojego pracodawcy i nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką nad dzieckiem ).

 

W przedszkolu nadal funkcjonuje PROCEDURA NA WYPADEK ZAGROŻENIA COVID-19 W ZAKRESIE ZASAD I TRYBU ZAPOBIEGANIA ZAKAŻENIU ORAZ ROZPRZESTRZENIANIU SIĘ CHOROBY W PRZEDSZKOLU 29 W GDYNI 

 

Prosimy o zapoznanie się z nią oraz wydrukowaniem i podpisaniem oświadczenia dotyczącego przyjścia dzieci do przedszkola.

 

Przedszkole czynne jest dla dzieci, za zgodą władz miasta, od godziny 7.00 do 17.00 a śniadanie będzie wydawane o godzinie 8.30.

 

W związku  z tym prosimy, aby dzieci były przyprowadzane do godziny 8.00.

 

W celu przygotowania rodziców i dzieci do powrotu do przedszkola, warto porozmawiać w domu na ten temat, na przykład korzystając z materiałów opracowanych przez UNICEF:

 

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami MEN na podstwowe pytania związane z otwarciem przedszkoli.

 

Data dodania: 2020-07-03 15:48:39
Data edycji: 2020-07-03 16:00:05
Ilość wyświetleń: 653
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button