Czcionka:

A+A-

Kontrast:

PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIA

W wakacje oprócz remontu dachu i pomieszczenia na prterze, który od tego roku pełnu funkcję gabinetu terapeutycznego wykonano inne prace remontowe. Naprawę dachu i gabinetu sfinansowała Gmina Miasta Gdyni.

 

W grupie IVa zostały odświeżone ściany, za co dziękujemy Panu Arkowi, tacie Julii w II grupy. Dziękujemy za poświęcony czas i zaangazowanie :)

 

W grupie IVb także zostały pomalowane ściany i sufit. Prace wykonał nasz pan konserwator, Pan Ryszard. Dzięki jego "niewidzailnej ręce" nasze przedszkole jest zadbane i bezpieczne. W tej grupie w zeszłym tygodniu zostały także zamontowane rolety. Zakup został sfinansowany z budżetu Rady Dzielnicy Obłuże, której dzięujemy za ciągłe wspieranie naszego przedszkola.

 

Podziękowania należą sie także Pani Janinie, babci Zosi z rupy IVb, za pomoc w dostawie piasku na przedszkolne podwórko.

 

Dziękujemy wszytskim Przyjaciołom, w tym także Przedsatwicielom Rady Rodziców, którzy wspierają nasze przedszkole, aby stale było coraz ładniejsze, bardzie funkcjonalne i sprawiało radość dzieciom w nim przebywającym.

 

Liczymy na dalszą owocna współpracę w nadchodzącym roku.

 

 

Data dodania: 2021-09-20 07:22:28
Data edycji: 2021-09-20 07:39:17
Ilość wyświetleń: 142
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej